Strona główna > Realizacje unijne
Od blisko dwóch lat realizujemy zajęcia edukacyjne dla szkół podstawowych, gimnazjów jak i przedszkoli w ramach projektów unijnych. Celem strategicznym jest wzmocnienie edukacji i podniesienie kluczowych kompetencji naukowo-technicznych oraz upowszechnienie materiałów i informacji związanych z tematami przewodnimi z zakresu: fizyki, chemii, biologii, geografii i matematyki. Zależy nam na poprawie poziomu wiedzy uczniów z ww. przedmiotów za pomocą NAUKI POŁĄCZONEJ Z ZABAWĄ.

Do Państwa szkół przyjeżdżamy z pięcioma różnymi realizacjami opisanymi w zakładkach poniżej
Wszystkie proponowane atrakcje, pokazy i warsztaty dostosowywane są do możliwości i wieku odbiorców.

Każdy z elementów ma na celu promowanie edukacyjnego wymiaru dobrej zabawy oraz łamanie stereotypu o trudności nauk przyrodniczych
REALIZACJE UNIJNE
Człowiek rodzi się z naturalną potrzebą poznawania otaczającego świata. Uczy się bawiąc, w ten sposób łatwo przyswaja prezentowaną wiedzę.

Ze słowami Konfucjusza:

,,Powiedz mi, a zapomnę,
pokaż mi, a zapamiętam,
pozwól mi zrobić, a zrozumiem''


wkraczamy w nową erę z nadzieją, że nasze działania ułatwią młodemu człowiekowi życie w społeczeństwie XXI wieku.

EduFun może być elementem pisanego przez Państwa projektu (dodatkowym modułem - przykładowo warsztatów naukowo-technicznych). Możemy także zająć się realizacją wszystkich etapów projektu - jako główny wykonawca. Na Państwa życzenie, pomagamy przy pisaniu, jak również sami piszemy wnioski o dotację.